Гідроізоляція басейну
Технології та рішення гідроізоляції басейнів, ставків, фонтанів та інших водойм
Технології та рішення гідроізоляції басейнів, ставків, фонтанів та інших водойм
*лише перевірені рішення, що дійсно працюють
За допомогою технології і матеріалів KRYS гідроізоляцію басейнів і інших бетонних водойм можна виконати швидко і ефективно. Технологія гідроізоляції бетонних басейнів включає в себе кілька основних етапів: підготовка, гідроізоляція, улаштування прохідних елементів і захисту покриття. Правильне виконання цих етапів дозволить досягнути 100% захисту без обмеження по терміну служби. Матеріали екологічні і успішно пройшли необов’язкові випробування на можливість постійного контакту з питною водою.
Головна мета, яку потрібно досягти – ідеально чиста рівна бетонна основа. Без крихких часток, пилу або сторонніх покриттів. Цей етап включає в себе демонтаж старого покриття, неефективної гідроізоляції, зачистка і/або зашліфовки виступів, нерівностей, каверн т.д. У кожному окремому випадку потрібно прийти до одного результату: гідроізоляцію можна наносити тільки на очищену рівну бетонну чашу басейну.
Методи очищення:
Досить важливий етап при гідроізоляції басейну – це правильне виконання примикань і швів, так як це найбільш слабке місце в конструкції, на відміну від монолітного бетону. Необхідно виконати штроби по примиканням стіна-стіна, стіна-дно, також розбити холодні шви і тріщини (при наявності). Далі шви і штроби по примикань закладаємо високоміцним, безусадковим ремонтним матеріалом . По примиканням також робимо невелику викружки з цього ж ремонтного матеріалу (в незалежності ззовні або зсередини). В такому випадку значно знижується тиск на гідроізоляційне покриття на стику.
Нерівності, каверни, вибоїни необхідно перетерти або заштукатурити ремонтним матеріалом .
У стінах басейну (іноді і на дні) присутні технічні отвори: подача/забір води, скімери і т.д. Їх також звичайно ж потрібно герметизувати. Для цього потрібно на глибині 5-10 см пройти навколо труби або закладної поліуретановим герметиком, що розширюється при контакті з водою. Об’єм, що залишився запакувати безусадковим матеріалом . Поверх нанести еластичний матеріал у 2 шари (по аналогії зі швом або примиканням).
Поверхня покривається еластичним двокомпонентним матеріалом , по швах і примиканнях армується склосіткою.
Готуємо гідроізоляційну суміш KRYS FLEX відповідно до інструкції. Суміш ідеально наносити жорстким пензлем-макловицею 140х40 мм. Перед нанесенням поверхню необхідно зволожити. Може здатися, що суміш густа, але вона якраз лягає потрібним шаром. Якщо шар береться грудками, то необхідно сильніше зволожити поверхню.
Наносимо перший шар на чашу басейну товщиною близько 1 мм та витратою суміші 1,5-1,7 кг/м2. По швам та примиканням утоплюємо в перший шар склосітку щільністю 60 гр/см2. Через 8-12 годин (не пізніше 24 годин) наносимо другий шар в напрямку перпендикулярно першому з приблизно такою ж витратою 1,5-1,7 кг/м2. Для зручності і контролю нанесення кожного шару, KRYS FLEX існує в 2 кольорах: сірий і білий. Тобто перший шар можна робити сірим, другий білим (або навпаки) і таким чином бачити де нанесена гідроізоляція і яким шаром. Характеристики матеріалу від кольору не залежать.
У середьому через 3 доби (залежить від температури і вологості) гідроізоляційне покриття готове до подальших робіт. На гідроізоляційне покриття без проблем наноситься будь-яка штукатурка, шпаклівка, клеїться плитка і т.д. Для укладання плитки ми рекомендуємо універсальний високоеластичний клей для плитки зі зниженим водопоглинанням .
В окремих випадках, коли немає високих вимог щодо зовнішнього вигляду поверхні, практикується залишити покриття “як є”, тобто без додаткової обробки і захисту. Це цілком допустимо, але важливо ні в якому разі допускати пошкодження покриття (найчастіше це пряма механічна дія або ж пошкодження внаслідок заморозки води, тому важливо спускати воду з такого басейну, ставку чи фонтану зимою
Покриття екологічно безпечне, успішно пройдені необов’язкові випробування щодо можливості постійного контакту з питною водою і застосовується в резервуарах з питною водою.
Потрібна допомога?
У підборі матеріалів, правильній технології або використанню матеріалів для гідроізоляції басейнів?
Наші спеціалісти готові надати ефективне рішення вашої задачі та відповісти на всі питання
1 035,00 ₴
Міцність
3 доби - 20 МПа; 7 діб - 32 МПа; 28 діб - 49 МПаУпаковка
25 кг мішокВитрата
1,8 кг на 1 м2 шару товщиною 1 мм 1 мішок = 6-8 пог.м. швів/примикань3 885,00 ₴
Гнучка обмазувальна двокомпонентна гідроізоляція
Утворює гнучкий водонепроникний шар на поверхні, який витримує мікродеформації навіть при наднизкій температурі.Водонепроникність
від 6 атм на прижим, від 2,5 атм на відривУпаковка
комплект: 25 кг мішок + 10 кг каністраВитрата
3-3,5 кг/м2; 1 комплект на 10-12 м2895,00 ₴
Властивості
Висока еластичність, тріщиностійкість, підвищена водонепроникність, низька усадкаУпаковка
25 кг мішокЗастосування
Для терас, балконів, басейнів, цоколів, санвузлів та душовихПотрібна гідроізоляція "під ключ"?
Вам потрібно лише залишити свій контакт у формі нижче, з Вами звʼяжеться спеціаліст, уточнить деталі та зробить розрахунок вартості робіт і кількості матеріалів
Або можете одразу зателефонувати нам (пн-пт 08:30-19:30)
0 800 33 04 87 (усі дзвінки з номерів України безкоштовні)
Також можете написати нам у месенджері: