Гідроізоляція підвалу: технологія, етапи робіт, розрахунок матеріалів

Гідроізоляція підвалу

Технології та рішення гідроізоляції підвалів ззовні та зсередини*

*тільки перевірені рішення, що дійсно працюють

Швидка навігація

Гідроізоляція підвалу зсередини

Гідроізоляція підвалу з монолітного бетону зсередини та ззовні

Перейти…

Гидроизоляция подвала из фундаментных блоков

Гідроізоляція підвалу з фундаментних блоків зсередини та ззовні

Перейти…

Внутрішня гідроізоляція цегляного підвалу

Гідроізоляція підвалу з цегли зсередини та ззовні

Перейти…

Внутрішня гідроізоляція цегляного підвалу

Ін’єкіійна гідроізоляція підвалу

Перейти…

Гідроізоляція підвалу з монолітного бетону зсередини та ззовні

Улаштування гідроізоляції бетонних монолітних підвалів проводиться в кілька етапів: демонтаж та очищення; ремонт і підготовка; нанесення гідроізоляційного покриття; захист. Пропонована нами технологія є кращою по співвідношенню ціна/термін служби. Рішення за допомогою матеріалів KRYS дозволяють абсолютно без проблем забезпечувати водонепроникність протягом 20-30-50+ років як ззовні так і зсередини.

Очищення поверхні під гідроізоляцію

Якісно і правильно гідроізоляцію підвалу можна виконати тільки по бетону. Тому перше що потрібно зробити – це демонтувати все оздоблення, штукатурку і т.д. зі стін і підлоги. Якщо роботи виконуються ззовні, то потрібно виконати земляні роботи і також демонтувати захист, утеплювач, стару гідроізоляцію. Наша мета – ідеально чиста, рівна бетонна основа. Без неміцних частинок, пилу, бруду або сторонніх покриттів. В кожному окремому випадку потрібно прийти до одного результату: працювати можна виключино з чистою і рівною бетонною поверхнею.

Методи очищення:

 • демонтаж відбійними молотками;
 • шліфування поверхні алмазними чашками від бітуму, виступів, нерівностей і т.д.;
 • мийка високим тиском води (від 250 атм), бажано з насадкою гідрофреза, яка збільшує силу струменя води і, відповідно, ступінь очищення поверхні.

Розбивка примикань

Цей етап зазвичай робиться паралельно з попереднім (очищення поверхні), так як в процесі вибивання примикань залишається багато бруду і дрібних частинок.

Для початку потрібно визначитися з висотою покриття від підлоги. Ми рекомендуємо (і практичний досвід це підтверджував неодноразово) проектувати гідроізоляцію на висоту рівень ґрунту + 40 см.

При гідроізоляції зсередини обов’язково вибиваємо штробу по примиканням стіна-підлога, стіна-стіна, стіна-стеля (якщо висота зони гідроізоляції доходить до стелі). Штробу робимо шириною 30 мм і глибиною 30 мм відбійним молотком при роботі зсередини і наполегливо рекомендуємо також виконувати ці роботи і ззовні.

Запаковка примикань, улаштування скруглень. Фінішна підготовка поверхні

Отримані виконані штроби по примиканням запаковуємо високоміцною, безусадковою ремонтною сумішшю KRYS RM Fast. Якщо є активні протікання води (навіть зовсім незначні), то ці місця потрібно спочатку закрити гідропломбою KRYS PLUG. Вона твердне за 30-90 секунд і її завдання закрити протікання і дати час нанести основну гідроізоляцію. По примиканням також робимо невелике скруглення з цього ж ремонтного матеріалу (в незалежності зовні або зсередини). Це необхідно для зниження напруги гідроізоляційного покриття на стиках.

Нерівності, каверни, вибоїни необхідно перетерти або заштукатурити ремонтним матеріалом KRYS RM Fast в залежності від величини нерівностей.

Нанесення гідроізоляції на примикання

На шви, стики і примикання ми наносимо тільки двокомпонентну еластичну гідроізоляцію KRYS FLEX. У цих зонах є ймовірність невеликих рухів в процесі експлуатації. І лише еластичне покриття витримує невеликі деформації і перекриває мікротріщини. Також робимо армування склосіткою (щільність 60 г/см2).

Готуємо гідроізоляційну суміш відповідно до інструкції: 1 частина рідини ( ніколи не розбавляйте рідину водою) і 2,5 частини порошку. Суміш ідеально наносити жорстким пензлем-макловицею 140х40мм. Безпосередньо перед нанесенням поверхню необхідно зволожити. Спочатку наносимо перший шар KRYS FLEX шириною 200-250 мм, товщиною близько 1 мм і витратою суміші 1,5-1,7 кг/м2. В него укладаємо склосітку. Через 8-12 годин (не пізніше 24 годин) наносимо другий шар в напрямку перпендикулярно першому.

Улаштування вводів, труб та інших комунікаційних елементів

Досить часто крізь стіни підвалу проходять комунікації. Ці місця вводів також звичайно ж потрібно герметизувати. Для цього потрібно на глибині 5-10 см пройти навколо труби або закладної поліуретановим герметиком, що розширюється. Простір, що залишився запакувати безусадковим матеріалом KRYS RM Fast. Поверх нанести еластичний матеріал KRYS FLEX в 2 шари (по аналогії з швом або примиканням).

Нанесення гідроізоляції на стіни підвалу і бетонну підлогу

Частина поверхні, що залишилася покривається або ж тим же матеріалом KRYS FLEX, армування склосіткою тут вже не потрібно, або матеріалом KRYS PREMIUM. Це різного типу матеріали. Аде ці два матеріали без проблем справляються зі своїм завданням як всередині приміщення так і ззовні. Але, якщо є яскраво виражені висоли на бетоні, то ми рекомендуємо використовувати KRYS FLEX, як більш сульфатостійкого покриття.

Готуємо гідроізоляційну суміш KRYS FLEX або KRYS PREMIUM відповідно до інструкції. Суміш ідеально наносити жорстким пензлем-макловицею 140х40мм. Перед нанесенням поверхню необхідно зволожити. Може здатися, що суміш густа, але вона якраз лягає потрібним шаром. Якщо шар береться грудками при нанесенні, то необхідно сильніше зволожити поверхню.

Наносимо перший шар KRYS FLEX/PREMIUM товщиною близько 1 мм і витратою суміші 1,5-1,7 кг/м2/ або 1-1,2 кг/м2 відповідно. Через 8-12 годин (не пізніше 24 годин) наносимо другий шар в напрямку перпендикулярно першому з такою ж витратою. Для зручності і контролю нанесення кожного шару KRYS FLEX і KRYS PREMIUM існують в 2 кольорах: сірий і білий. Тобто перший шар можна робити сірим, другий білим (або навпаки) і таким чином бачити де нанесена гідроізоляція і яким шаром. Характеристики матеріалів від кольору не залежать.

Аналогічним чином наносимо матеріал KRYS PREMIUM на поверхню бетонної підлоги.

Захист гідроізоляційного покриття та подальша експлуатація

В середньому через 3 доби (залежить від температури і вологості) гідроізоляційне покриття готове до подальших робіт. На гідроізоляційне покриття без проблем наноситься будь-яка штукатурка, шпаклівка, клеїться плитка, утеплювач і т.д.

У разі зовнішньої гідроізоляції підвалу, то в більшості випадків відразу на гідроізоляцію клеїться утеплювач типу екструдованого пенополістрірола і монтується дренажна мембрана (в основному для захисту при зворотній засипці). Це забезпечує надійний захист і довговічність виконаного покриття.

Усередині також можна виконувати будь-який комплекс подальшої обробки (якщо планується), можна навіть залишити як є. Головне це не пошкодити гідроізоляційне покриття. Якщо планується штукатурка по маякам, то маяки кріпити тільки на клею типу “рідкі цвяхи”. Часто виникає гостра необхідність зробити отвори в стінах, порушивши гідроізоляцію. Зроблений отвір потрібно спочатку заповнити поліуретановим герметиком, що розширюється при контакті з водою і далі монтувати дюбель. Покриття екологічно безпечне, пройдені випробування і застосовується навіть в резервуарах з постійним контактом з питною водою.

Гідроізоляція підвалу з фундаментних блоків зсередини та ззовні

Виконання якісної гідроізоляції підвалів, де стіни виконані з фундаментних блоків дещо складніше і дорожче в порівнянні з аналогічною конструкцією з монолітного фундаменту. Причиною даного є наявність великої кількості слабких місць в конструкції – міжблочних швів, які заповнені розчином низької марки міцності, який однозначно рекомендується замінювати на високоміцну ремонтну суміш при гідроізоляції зсередини і наполегливо рекомендуємо виконувати ці роботи і при гідроізоляції ззовні. Другим аспектом є якість безпосередньо ФБС блоків. Для гарантованої довговічої експлуатації гідроізоляції (а наше завдання досягати термінів 10-20-30 + років) потрібно використовувати сульфатостійкі матеріали. Технологія виконання гідроізоляції підвалів зсередини і ззовні практично ідентична: матеріали KRYS легко витримують навантаження як з боку тиску води так і “на відрив”. Дуже часто виконувати гідроізоляцію підвалу зсередини навіть дешевше ніж ззовні.

Очищення поверхні під гідроізоляцію

Полімерцементні матеріали KRYS працюють виключно з першою основою, яка найчастіше і є найміцнішою. Тому перше завдання – це дістатися до нього. Необхідно демонтувати все оздоблення, штукатурку, виконати земляні роботи (якщо виконується гідроізоляція ззовні). Далі необхідно забезпечити ідеально чисте рівну бетонну поверхню. Без неміцних частинок, будь-якого пилу або сторонніх покриттів. Вихідні дані у кожного різні: декоративне оздоблення, штукатурка, стара гідроізоляція, крихкі частинки на блоках, виступи, каверни, просто бруд і т.д. Але в цілому потрібно прийти до одного результату – чисті рівні бетонні блоки.

Методы очистки:

 • демонтаж відбійними молотками;
 • шліфування поверхні алмазними чашками від бітуму, виступів, нерівностей і т.д.;
 • мийка високим тиском води (від 250 атм), бажано з насадкою гідрофреза, яка збільшує силу струменя води і, відповідно, ступінь очищення поверхні.

Розробка міжблочних швів та примикань

Цей етап зазвичай робиться паралельно з попереднім (очищення поверхні), так як в процесі вибивання міблочного розчину та вибивання примикань залишається багато бруду і дрібних частинок. Тому для оптимізації процесів краще робити все разом.

Для початку потрібно визначитися з висотою гідроізоляційного покриття від підлоги. Ми рекомендуємо (і практичний досвід це підтверджував неодноразово) планувати гідроізоляцію на висоту рівень ґрунту +40 см.

При виконанні гідроізоляції зсередини обов’язково вибиваємо розчин з усіх міжблочних швів відбійним молотком в зоні гідроізоляції на глибину 30-40 мм . При роботі ззовні допускається не вибивати міжблочні шви (але ми рекомендуємо все ж це зробити), але потрібно грунтовно вимити, вичистити і вирівняти поверхню, навіть шляхом шліфування.

Примикання стіна-підлога, стіна-стіна, стіна-стеля (якщо висота зони гідроізоляції доходить до стелі) робимо штробу шириною 30 мм і глибиною 30 мм відбійним молотком при роботі зсередини і наполегливо рекомендуємо також виконувати ці роботи і ззовні.

Запаковка міжблочних швів і примикань. Фінішна підготовка поверхні

Отримані розроблені міжблочні шви та виконані штроби по примиканням запаковуємо високоміцною, безусадковою ремонтною сумішшю KRYS RM Fast. Якщо є активні протікання води (навіть зовсім незначні), то ці місця потрібно спочатку закрити гідропломбою KRYS PLUG. Вона твердне за 30-90 секунд і її завдання закрити протікання і дати час нанести основну гідроізоляцію. По примиканням також робимо невелике скруглення з цього ж ремонтного матеріалу (в незалежності зовні або зсередини). Це необхідно для зниження напруги гідроізоляційного покриття на стиках.

Нерівності, каверни, вибоїни необхідно перетерти або заштукатурити ремонтним матеріалом KRYS RM Fast в залежності від величини нерівностей.

Нанесення гідроізоляції на міжблочні шви та примикання

На шви, стики і примикання ми наносимо лише двокомпонентну еластичну гідроізоляцію KRYS FLEX. У цих зонах є ймовірність невеликих рухів в процесі експлуатації. І тільки еластичне покриття витримує невеликі деформації і перекриває мікротріщини. Також робимо армування склосіткою (щільність 60 г/см2).

Готуємо гідроізоляційну суміш відповідно до інструкції: 1 частина рідини (ніколи не додавайте у рідину воду) і 2,5 частини порошку. Суміш ідеально наносити жорстким пензлем-макловицею 140х40мм. Безпосередньо перед нанесенням поверхню необхідно зволожити. Спочатку наносимо перший шар KRYS FLEX товщиною близько 1 мм і витратою суміші 1,5-1,7 кг / м2ширина покриття по шву і примиканню складе близько 200-250 мм. У нього укладаємо склосітку. Через 8-12 годин (не пізніше 24 годин) наносимо другий шар у напрямку перпендикулярно першому.

Улаштування вводів, труб та інших комунікаційних елементів

Досить часто крізь стіни підвалу проходять комунікації. Ці місця вводів також звичайно ж потрібно герметизувати. Для цього потрібно на глибині 5-10 см пройти навколо труби або закладної поліуретановим герметиком, що розширюється. Простір, що залишився запакувати безусадковим матеріалом KRYS RM Fast. Поверх нанести еластичний матеріал KRYS FLEX в 2 шари (по аналогії з швом або примиканням).

Нанесення гідроізоляції на стіни та підлогу підвалу

Частина поверхні, що залишилася покривається або ж тим же матеріалом KRYS FLEX, армування склосіткою тут вже не потрібно, або матеріалом KRYS PREMIUM. Це різного типу матеріали, але і один і другий впоратися зі своїм завданням як всередині приміщення так і ззовні. Але, якщо фундаментні блоки старі або присутні яскраво виражені висоли на блоках, то ми рекомендуємо використовувати KRYS FLEX, як більш сульфатостійке покриття.

Готуємо гідроізоляційну суміш KRYS FLEX або KRYS PREMIUM відповідно до інструкції. Суміш ідеально наносити жорстким пензлем-макловицею 140х40мм. Перед нанесенням поверхню необхідно зволожити. Може здатися, що суміш густа, але вона якраз лягає потрібним шаром. Якщо шар береться грудками при нанесенні, то необхідно сильніше зволожити поверхню.

Наносимо перший шар KRYS FLEX / PREMIUM товщиною близько 1 мм і витратою суміші 1,5-1,7 кг / м2 / 1-1,2 кг/м2 відповідно. Через 8-12 годин (не пізніше 24 годин) наносимо другий шар в напрямку перпендикулярно першому з такою ж витратою. Для зручності і контролю пошарово KRYS FLEX і KRYS PREMIUM існують в 2 кольорах: сірий і білий. Тобто перший шар можна робити сірим, другий білим (або навпаки) і таким чином бачити де нанесена гідроізоляція і яким шаром. Характеристики матеріалів від кольору не залежать.

На підлогу аналогічним чином наносимо матеріал KRYS PREMIUM в 2 шари, один перпендикулярно другому.

Захист гідроізоляційного покриття та подальша експлуатація

В середньому через 3 доби (залежить від температури і вологості) гідроізоляційне покриття готове до подальших робіт. На покриття без проблем наноситься будь-яка штукатурка, шпаклівка, клеїться плитка, утеплювач і т.д.

У разі виконання зовнішньої гідроізоляції фундаментних блоків, то в більшості випадків відразу на гідроізоляцію клеїться утеплювач типу екструдованого пенополістрірола і монтується дренажна мембрана (в основному для захисту при зворотній засипці). Це забезпечує надійний захист і довговічність виконаного покриття.

Усередині також можна виконувати будь-який комплекс подальшої обробки (якщо планується), можна навіть залишити як є. Головне це не пошкодити гідроізоляційний шар. Покриття екологічно безпечне, пройдені випробування і застосовується в резервуарах з питною водою.

Гідроізоляція цегляного підвалу всередині та ззовні

Монтаж гідроізоляції підвалу з цегли досить складний за складом робіт і за ціною комплексу робіт. Цегла сам по собі слабка основа для гідроізоляції, а отже, його потрібно зміцнити і створити якісну основу. Також ми наполегливо рекомендуємо виконати збільшення герметизирующих властивостей цегляної основи шляхом ін’єктування стіни, що дозволяє збільшити довговічність за рахунок збільшення терміну експлуатації стіни. Наші рішення розробляються таким чином, щоб забезпечити повну водонепроникність конструкції протягом 20-30-50+ років.

Очищення поверхні під гідроізоляцію

Перше, що необхідно зробити – це демонтувати все оздоблення, штукатурку, шпаклівку і т.д. Далі виконуємо повну очистку стін, найкраще це робити мийкою високим тиском води (від 250 атм). Ми отримаємо в такому випадку чисту цеглу, без будь-яких неміцних часток.

Методи очищення очистки:

 • демонтаж відбійними молотками;
 • мийка високим тиском води (від 250 атм), бажано з насадкою типу “гідрофреза”, яка збільшує силу струменя води.

Підготовка стін. Улаштування примикань

Якщо є активні протікання води (навіть зовсім невеликі), то ці місця потрібно запакувати гідропломбою KRYS PLUG. Вона твердне за 30-90 секунд і її завдання закрити протікання і дати час для нанесення і полімерізації основної гідроізоляції.

Всю цегляну стіну в зоні гідроізоляції необхідно прогрунтувати глибокопроникаючою ґрунтовкою KRYS PRIMER і:

 • пошпаклювати високоміцним безусадковим ремонтним матеріалом KRYS RM Fast шаром до 10 мм;

або

 • поштукатурити цементним розчином марки 150-200, який готується з додаванням згідно інструкції комплексної добавки KRYS UNI (добавка обов’язкова, так як не можна допускати тріщин на штукатурці) шаром до 30 мм.

При виконанні гідроізоляції зсередини обов’язково робимо штробу по примиканням стіна-підлога, стіна-стіна, стіна-стеля (якщо висота зони гідроізоляції доходить до стелі) робимо штробу шириною 30 мм і глибиною 30 мм відбійним молотком при роботі зсередини і наполегливо рекомендуємо також виконувати ці роботи і з зовнішньої сторони. По примиканням також робимо невелике скруглення за допомогою ремонтного матеріалу KRYS RM Fast (в незалежності ззовні чи зсередини). В такому випадку значно знижується напруга гідроізоляційного покриття на стику. Отримані оброблені штроби по примиканям також запаковуємо ремонтною сумішшю KRYS RM Fast.

Виконання ін’єкційної гідроізоляції стін підвалу

Однозначно потрібний етап робіт, який ми однозначно рекомендуємо виконувати завжди, якщо роботи виконуються зсередини, для повного і довговічного захисту цегляного підвалу від води і вологи. Ін’єктування стін дозволить значно збільшити термін служби конструкції, адже якщо вона почне руйнуватися, то постраждає і обмазувальна гідроізоляція. Технологія виконання ін’єкційної гідроізоляції стін підвалу в цьому розділі нижче. Перейти…

Іноді, наявний дуже великий тиск води і вона фактично йде зі стіни, і по суті немає можливості виконати шпаклювання KRYS RM Fast або оштукатурювання. У такому випадку спочатку виконується ін’єктування спеціальними матеріалами, що розширюються при контакті з водою і вже потім виконується етап “Підготовка стін. Улаштування примикань”.

Улаштування вводів, труб та інших комунікаційних елементів

Досить часто крізь стіни підвалу проходять комунікації. Ці місця вводів також звичайно ж потрібно герметизувати. Для цього потрібно на глибині 5-10 см пройти навколо труби або закладної поліуретановим герметиком, що розширюється. Простір, що залишився запакувати безусадковим матеріалом KRYS RM Fast. Поверх нанести еластичний матеріал KRYS FLEX в 2 шари (по аналогії з швом або примиканням).

Нанесення гідроізоляції на стіни підвалу, примикання та бетонную підлогу

На стіни і примикання наносимо матеріал KRYS FLEX, робимо армування склосіткою між шарами.

Готуємо гідроізоляційну суміш KRYS FLEX відповідно до інструкції. Суміш ідеально наносити жорстким пензлем-макловицею 140х40мм. Перед нанесенням поверхню необхідно зволожити. Може здатися, що суміш густа, але вона якраз лягає потрібним шаром. Якщо шар береться грудками при нанесенні, то необхідно сильніше зволожити поверхню.

Наносимо перший шар KRYS FLEX товщиною близько 1 мм і витратою суміші 1,5-1,7 кг/м2. Через 8-12 годин (не пізніше 24 годин) наносимо другий шар в напрямку перпендикулярно першому з такою ж витратою. Для зручності і контролю кожного нанесеного шару KRYS FLEX існує в 2 кольорах: сірий і білий. Тобто перший шар можна робити сірим, другий білим (або навпаки) і таким чином бачити де нанесена гідроізоляція і яким шаром. Характеристики матеріалів від кольору не залежать.

На бетонну підлогу наносимо матеріал KRYS PREMIUM в 2 шари з витратою сухої суміші близько 1-1,2 кг/м2. Даний матеріал також має 2 кольори для контролю кожного шару.

Ін’єкційна гідроізоляція підвалу

Дуже потрібний етап робіт, який ми однозначно рекомендуємо виконувати завжди, якщо роботи виконуються зсередини, для повного і довговічного захисту цегляного підвалу від води і вологи. Ін’єктування стін дозволить значно збільшити термін служби конструкції, адже якщо вона почне руйнуватися, то постраждає обмазувальна гідроізоляція і оздоблення, і відповідно воді і волозі буде шлях відкритий. На жаль, ін’єкційна гідроізоляція не може бути 100% захистом від води в підвалі. Порожнечі в конструкції досить індивідуальні і заповнити їх все з 100% вірогідністю практично нереально і, як ще один стримуючий фактор, технологія порівняно дорога. Тому ми не рекомендуємо застосовувати ін’єкційну гідроізоляцію підвалу як основну, а лише як додатковий захист стін конструкції з пористих матеріалів.

Виконання ін’єкційної гідроізоляції стін підвалу

 1. У зоні гідроізоляції (починаючи з примикань) свердлимо отвори на глибину близько 3/4 від товщини стіни під кутом 30-40o, перший ряд на примиканнях робимо отвори під кутом близько 5-10o. Крок отворів 30 см в шаховому порядку. Вставляємо ін’єкційний пакер.
 2. Закачуємо спеціальні ін’єкційні матеріали за допомогою ін’єкційного насоса: KRYS HYDROSILIC (силіконовий гідрофобізуючий матеріал) в ситуаціях, коли на момент виконання робіт немає великого тиску грунтових вод і стіна не протікає або поліуретанову піну, що розширюється з подальшим докачуванням поліуретанового нерозширюваного гелю для повного заповнення пустот. Найчастіше, конструкція стіни з цегли (особливо червоного) дозволяє не закачувати під тиском KRYS HYDROSILIC, а просто заливати його завдяки своїй високій пористості без використання ін’єкційного пакеру. Такий метод ін’єктування цілком допустимий, але потрібно контролювати витрату. Мінімальна витрата матеріалу повинна бути 1 л концентрату (21 л готового матеріалу)/1 м3 кладки. Витрата може варіюватись від 1 до 3 л на 1 м3 оскільки пористість конструкції досить індивідуальна величина. Якщо матеріал з самого початку не йде взагалі або дуже мала кількість при заливці, то потрібен тиск, і тут, на жаль, без насосу вже не обійтись.
 3. Через 12 годин повторити п. 2. Цей час необхідний, щоб конструкція заповнилась, матеріал спрацював і стало зрозімілим, де потрібно ще додати, а де вже досягнута межа.
 4. Отвори запакувати ремонтним матеріалом KRYS RM Fast.

Відсікаюча ін’єкційна гідроізоляція підвалу

Принцип виконання відсічної ін’єкційної гідроізоляції підвалу аналогічний описаному вище. Основна відмінність – це виконання виключно в зоні примикань. Наже завдання стоїть у досягненні горизонтального відсічення вологи, яка проникає знизу і тягнеться вгору через конструкцію стін.

 1. Внизу примикань, максимально близько до стику, свердлимо перший ряд отворів на глибину близько 3/4 від товщини стіни під кутом 5-10o, з кроком 150 мм.
 2. Другий ряд виконуємо вже під кутом 30-40o і робимо зміщення в 75 мм по відношенню до першого ряду (шахове розміщення отворів). Вставляємо ін’єкційні пакери.
 3. Закачуємо спеціальні ін’єкційні матеріали за допомогою ін’єкційного насоса: KRYS HYDROSILIC (силіконовий гідрофобізуючий матеріал) в ситуаціях, коли на момент виконання робіт немає великого тиску грунтових вод і стіна не протікає або поліуретанову піну, що розширюється з подальшим докачуванням поліуретанового нерозширювального гелю для повного заповнення пустот. Допускається заливка KRYS HYDROSILIC без тиску, але потрібно контролювати витрату. Мінімальна витрата матеріалу повинна бути 1 л концентрату (21 л готового матеріалу)/1 м3 кладки. Витрата може варіюватись від 1 до 3 л на 1 м3 в залежності від пористості конструкції. Якщо матеріал з самого початку не йде взагалі або йде дуже мала кількість при заливці, то потрібен тиск і для цього необхідно застосування спеціального ін’єкційного насосу.
 4. Через 12 годин повторити п. 2. Цей час необхідний, щоб конструкція заповнилась і буде зрозуміло, де потрібно ще додати, а де вже досягнута межа.
 5. Отвори запакувати ремонтним матеріалом KRYS RM Fast.

ПОТРІБНА ДОПОМОГА?

В підборі матеріалів, правильній технології або використанню матеріалів?

Наші спеціалісти готові надати ефективне рішення вашої задачі та відповісти на всі питання

0
  0
  Ваш кошик
  Кошик порожнійПовернутись в магазин
   Розрахувати доставку
   Застосувати купон